Digitálna únava pleti 📱


Dostali sme sa do doby, kedy sú mobilné telefóny, počítače, umelé osvetlenia našou každodennou súčasťou.
Modré svetlo (450nm) je dôležité pre náš život, ale za posledné roky prebehlo viacero štúdií, ktoré poukazujú aj na jeho negatívne účinky. Modré svetlo môže byť príčinou nielen suchých očí, problémov so zrakom, ale spôsobuje aj únavu, problémy so spánkom a rovnako aj poškodenie a rýchlejšie starnutie pleti, kruhy pod očami a tiež pigmentové škvrny.
Vedeli ste, že modré svetlo je označované ako HEV žiarenie, ktoré rovnako vyžaruje aj slnečné žiarenie, proti ktorému sa chránime napríklad slnečnými okuliarmi a krémami?
Ale ako sa chrániť pred digitálnym žiarením?🧐
✅ na zrak poslúžia okuliare, ktoré obsahujú špeciálny filter, ktorý chráni oko
✅ pre lepší spánok je lepšie do rúk vziať knihu😊a mobil si nastavte na tzv. night shift
✅ na modré svetlo neexistuje špeciálny UV filter, ale určite si zaraďte do vašej starostlivosti o pokožku ochranný krém s UV faktorom.

🔝 Prinášame Vám skvelý tip na takúto starostlivosť- PERLOVÉ REGENERAČNÉ SÉRUM ANTI-POLLUTION Annemarie Börlind, ktoré chráni pleť pred UV žiarením, spevňuje pokožku a vyhladzuje vrásky- nájdete ho samozrejme u nás🔝
☎️Lekárska kozmetika R-Clinic +421 944 255 811

#modresvetlo #digitalnaunava #starnutiepleti #annemarieborlind #r_clinic #estetika #uvziarenie #lekarskakozmetika

© 2020 | R - Clinic s.r.o. | R - Estetic s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Partner - EuroPainClinics / liečba bolesti chrbta, hernia disku, ischias