Fotorejuvenizácia

Nová generácia intenzívneho pulzného svetla určená na:

  • permanentnú redukciu ochlpenia
  • liečbu akné a „problémovej kože“ (Rosacea)
  • liečbu vaskulárnych lézii ( „rozšírených cievok)
  • pigmentovych zmien (škvŕn)
  • redukciu jemných vrások
  • omladenie(oživenie kože-skin rejuvenenation)

Ako iPulse pracuje?
iPulse vyžaruje lúč intenzívneho pulzného svetla (IPL), ktorý sa používa na zlepšenie vzhľadu kože úpravou  niektorých kožných štruktúr.

Je iPulse bezpečný?
Táto metóda omladzovania kože je neinvazíivna a ochraňuje kožu používaním správnych vlnových dĺžok podľa klientovej farby pokožky.

Je iPulse bolestivý?
Teplé „šklbnutie“ je najčastejšíi pocit počas terapie iPulse, ale pocity môžu byť individuálne vzhľadom na pacienta a druh  terapie. iPulse prístroj vyžaruje do kože silné, jasné svetlo. Počas zákroku sa používajú ochranné okuliare ( pacient aj lekár). Niektorí pacienti/klienti môžu mať po zákroku mierne začervenalú ošetrenú časť kože, pocitovať teplo, hlavne na viac citlivých častiach tela. Toto začervenanie sa môže zmierniť studeným obkladom, ktorý pomôže utíšiť prejavy prirodzene a rýchlo.

Ktoré miesta môžu byť liečené?
Prakticky všetky časti tváre a tela okrem okolia očí, na miestach tetovania a pigmentových znamienok.

Ako dlho trvá jedno ošetrenie?
Čas ošetrenia je individuálny a závisí od typu terapie, miesta a požadovaného výsledku.

Koľko ošetrení budem potrebovať?
Zvyčajne je potrebných niekoľko ošetrení v odstupe 4 až 6 týždňov. Počet ošetrení závisí od diagnózy a želaného výsledku terapie. Akékoľvek výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení.

Redukcia vrások
IPL „napodobňuje“ prirodzenú obranu kože proti starnutiu stimulovaním produkcie kolagénu. Keď dosiahne povrch kože, nový kolagén postupne vypĺňa jemné vrásky, napína a spevňuje kožu, zmenšuje kožné póry.Týmto vlastne dodáva koži viditeľne lepšiu a pevnejšiu štruktúru. Dodáva koži mladší a svieži vzhľad prirodzenou cestou.

Akné
Svetlo vyžarované z iPulse pomáha ničiť baktérie, ktoré sa podieľajú na vzniku akné zexitovaním existujúcich kyslíkových molekúl a zvyšovaním „molekulovej“ sily. Tieto „supersilné“ molekuly ničia baktérie zodpovedné za akné a vyrábajú atmosféru v ktorej nemôžu dýchať. iPulse zvyšovaním prirodzeného čistiaceho systému kože dramaticky redukuje akné a výskyt a vzhľad jazvičiek.

Nezhubné pigmentové škvrny
IPL môže redukovať až dokonca odstrániť široké spektrum pigmentových škvŕn vrátane stareckých škvŕn, škvŕn sposôbených dlhodobým pôsobením slnečného žiarenia, pieh. Zvýšené množstvo melanínu dodáva pigmentovým škvrnám ich tmavý vzhľad. Cieľovou štruktúrou pre iPulse je samotný melaním a absorboavním intenzívneho pulzného  svetla sa „rozbije „na menšie čiastočky. Tieto čiastočky sú potom telom odstránené prirodzeným spôsobom. Výsledky sú viditeľné už po jednom sedení. Koža je jasnejšia, svetlejšia a vyzerá mladšie.

Liečba jemných rozšírených cievok
Intenzívne pulzné svetlo sa rozptýli pod povrchom kože, tepelná energia je absorbovaná oxyhemoglobínom v krvi, narušuje štruktúru steny jemných kožných ciev a spôsobuje kolaps cievy až koaguláciu. Zdeštruované cievy sú postupne odstránené lymfatickým systémom. Táto liečba zanecháva kožu žiarivú a rovnomernú.

Objednajte sa do R-Clinic

Zaujala Vás ponuka našich služieb? 13 rokov skúseností a úspechov, ktoré zahŕňa liečba vrások, omladenia kože, objemové výplne, korekcia nosa, konturovanie tváre, liečba celulitídy, strií, odstraňovanie výrastkov a odstránenie znamienok, liečba nadmerého potenia, či liečba jaziev. Veľmi radi pomôžeme aj Vám!

chcem sa objednať
© 2023 | R - Clinic s.r.o. | R - Estetic s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Partner - EuroPainClinics / liečba bolesti chrbta, hernia disku, ischias, ont i ryggen