MUDr. Janette Rapčanová, MBA

MUDr. Janette Rapčanová, MBA

MUDr. Janette Rapčanová, MBA ukončila univerzitné štúdium medicíny v r. 1995. V tom istom roku začala pracovať v nemocnici Sv. Jakuba v Bardejove na oddelení Dermatovenerológie. V rámci svojej klinickej praxe pracovala od roku 2000 mimo Slovenska, 5 rokov v univerzitnej nemocnici vo švédskom Umea a 4 roky v NHS nemocniciach Taunton a Weston Hospital vo Veľkej Británii. Od júla 2009 pôsobí na Slovensku.

Dr. Rapčanová je špecialistom v odbore dermatovenerológia. Taktiež absolvovala certifikované vzdelávanie v estetickej medicíne a dermatochirurgii v rámci školiacich pracovísk vo Švédsku, Holandsku, Nemecku, Česku a Veľkej Británii. Má uznanú špecializáciu v rámci Slovenska, Švédska a Veľkej Británie.

Ovláda aktívne anglický, švédsky a poľský jazyk, čiastočne ruský.

Objednajte sa do R-Clinic

Zaujala Vás ponuka našich služieb? 14 rokov skúseností a úspechov, ktoré zahŕňa liečba vrások, omladenia kože, objemové výplne, korekcia nosa, konturovanie tváre, liečba celulitídy, strií, odstraňovanie výrastkov a odstránenie znamienok, liečba nadmerého potenia, či liečba jaziev. Veľmi radi pomôžeme aj Vám!

chcem sa objednať
© 2024 | R - Clinic s.r.o. | R - Estetic s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Partner - EuroPainClinics / liečba bolesti chrbta, hernia disku, ischias, ont i ryggen