Oxyskin

Je to jedinečná technológia, ktorá umožňuje prienik O2 do podkožných vrstiev spolu s inými aktívnymi látkami (vitamín A, C, E, kolagén, aloe vera) prostredníctvom oxygenoterapie.

Kyslík sa transportuje spolu s účinnými látkami až do buniek, čím pleť dokonale omladzuje, regeneruje a chráni pred predčasným starnutím.  OXYSKIN je vhodný pre všetky typy pleti (mužské aj ženské). Efekt je viditeľný už po prvom ošetrení.

Má mnohé výhody

Spomaľuje starnutie buniek, zvyšuje elasticitu pleti, detoxikuje a čistí pleť, spevňuje a regeneruje tkanivá, zjemňuje textúru pleti (póry sú menej viditeľné). Najčastejšie sa využíva na ošetrenie očného okolia, výrazovej línie, krku, dekoltu, okolia pier a vačkov okolo očí.

Objednajte sa do R-Clinic

Zaujala Vás ponuka našich služieb? 14 rokov skúseností a úspechov, ktoré zahŕňa liečba vrások, omladenia kože, objemové výplne, korekcia nosa, konturovanie tváre, liečba celulitídy, strií, odstraňovanie výrastkov a odstránenie znamienok, liečba nadmerého potenia, či liečba jaziev. Veľmi radi pomôžeme aj Vám!

chcem sa objednať
© 2024 | R - Clinic s.r.o. | R - Estetic s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Partner - EuroPainClinics / liečba bolesti chrbta, hernia disku, ischias, ont i ryggen