Čelo a spánky

čelo a spánka

“Určite nechcete vyzerať nahnevane,napäto alebo nezdravo”

Skôr alebo neskôr, podľa  vašej predispozície alebo pozície  vašich tvárových svalov, budú viac alebo menej výrazné vrásky na čele a mezi obočím.

Určite ste niekdy počuli výraz “vrásky hnevu”. Prečo majú také meno? Pozrite sa do zrkadla a zamračte sa ako by ste boli nahnevaní. Uvidíte vrásky, ktoré vám dodávajú nahnevaný výraz .Tieto vrásky časom  zostávajú aj keď sa nemračíte a vaša tvár je  relaxovaná.

“Zabrzdite vrásky na čele a vrásky hnevu s botulotoxínom”

Aplikácia botulotoxínu do hornej časti tváre je veľmi bezpečná  a efektívna. Cielené injekcie malého množstva aktívnej látky ovplyvňujú svaly a následne vrásky, ktoré sú menej viditeľné, dokonca ich nevidno.

MUDr. Rapčanová zdôrazňuje, že svaly na čele sú veľmi dôležité  pre váš výraz a celkový vzhľad. Nech sa nestane vaše čelo  “blokované” a až totálne “paralyzované”, ale iba relaxované. Botulotoxín je svalový relaxant! Preto je vždy veľmi dôležité plánovať  dávku a umiestnenie injekcií podľa sily vašich svalov, výrazu a v súlade s vašimi očakávaniami. Najväčšou prioritou je vaša spokojnosť a že váš prirodzený výraz tváre je zachovaný a obnovený.

Výsledok ošetrenia  je viditeľný za niekoľko dní. Podľa lokalizácie a dávky efekt botulotoxínu  postupne oslabuje počas nasledujúcich 3-6 mesiacov a ošetrenie sa musí zopakovať.

Objednajte sa do R-Clinic

Zaujala Vás ponuka našich služieb? 14 rokov skúseností a úspechov, ktoré zahŕňa liečba vrások, omladenia kože, objemové výplne, korekcia nosa, konturovanie tváre, liečba celulitídy, strií, odstraňovanie výrastkov a odstránenie znamienok, liečba nadmerého potenia, či liečba jaziev. Veľmi radi pomôžeme aj Vám!

chcem sa objednať
© 2024 | R - Clinic s.r.o. | R - Estetic s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Partner - EuroPainClinics / liečba bolesti chrbta, hernia disku, ischias, ont i ryggen