Skin Scrubber

Ultrazuvkový peeling vykonáva 4 funkcie

1. exfoliácia – povrchový peeling, nepoškodzuje štruktúru pokožky. Odstraňuje odumreté kožné bunky.

2. bezbolestné hĺbkové čistenie na princípe emulgovania tuku a nečistôt z pórov za pomoci tekutiny.

3. tonizácia a vpravovanie substancií do pokožky – mikromasážny efekt, ultrazvuková mikromasáž aj teplo majú na ošetrované tkanivá intenzívne, pozitívne, biologické účinky. Stimulujú metabolizmus buniek. Nastáva vypnutie pleti, lifting.

4. iontoforéza – pôsobením prenikajú aktívne látky do hlbšej vrstvy pokožky, čím sa zvyšuje účinnosť kozmetickývh prípravkov. Pri vrpavovaní aktívnych látok je potrebné použiť hydrofilné prípravky (kaviar, kolagén, liftinogé séra…)

Bezbolestné ultrazvukové hĺbkové čistenie pleti, povrchový peeling bez poškodenia pokožky, jemná mikromasáž. Vďaka tomuto zákroku je odstránená rohovinová vrstva kože a odhalí sa mladšia vrstva pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek, nadmerného mazu a škodlivých zvyškov z prostredia.Póry a jemné vrásky su zbrúsené a menej viditeľé, komedóny odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie. Pokožka je na prvý pohľad i na dotyk hladšia a pripravená vstrebávať účinné látky. Nie je vhodný pri aknóznej pokožke so zápalovými procesmi, počas tehotenstva, pri nádorových ochoreniach, epilepsii, pri kovových implantátoch v tele, kardiostimulátore, pri ekzémoch.

Objednajte sa do R-Clinic

Zaujala Vás ponuka našich služieb? 14 rokov skúseností a úspechov, ktoré zahŕňa liečba vrások, omladenia kože, objemové výplne, korekcia nosa, konturovanie tváre, liečba celulitídy, strií, odstraňovanie výrastkov a odstránenie znamienok, liečba nadmerého potenia, či liečba jaziev. Veľmi radi pomôžeme aj Vám!

chcem sa objednať
© 2024 | R - Clinic s.r.o. | R - Estetic s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Partner - EuroPainClinics / liečba bolesti chrbta, hernia disku, ischias, ont i ryggen