Laserová epilácia Elysion Pro

Elysion Pro, diódový laser – najmodernejší prístroj na odstránenie ochlpenia!

Diódový laser Elysion Pro

Medicínsky prístroj Elysion Pro je nová generácia platformy s diodovým laserom, ktorá je určená pre bezpečnú laserovú epiláciu.
Pomáha odstraňovať chĺpky selektívnym napádaním pigmentu vo folikuloch chĺpkov pomocou laserových impulzov , ktoré spôsobujú tepelné rozloženie folikulu bez poškodenia pokožky.

Zákrok s Elysion Pro

Samotný zákrok je efektívny, komfortný a časovo nenáročný. Ide o takmer bezbolestný zákrok s vysokou účinnosťou trvajúci priemerne od 10 až 60 minút. Samozrejme, čas sa odzrkadľuje na hustote ochlpenia a od plochy epilácie. Ošetrovacia hlavica prístroja sa prikladá na pokožku v určitých intervaloch, kedy lúč ničí folikuly. 

Počas ošetrenia používame špeciálne okuliare. Je prirodzené, ak klient cíti jemné pálenie alebo pocity tepla, avšak je to individuálne. Na citlivejších miestach je možné cítiť štipkanie. Elysion Pro pracuje s chladiacim systémom Crystal freeze. Systém Crystal  freeze príjemne chladí, robí ošetrenie ešte bezpečnejším a chráni pokožku pred poškodením.
Systém je špeciálny tým, že na hrote ošetrovacej hlavice udržuje konštantnú teplotu 5 stupňov Celzia bez ohľadu na teplotu v miestnosti a dĺžku ošetrenia.

Odstraňovanie chĺpkov pomocou Elysion Pro je možné bezpečne použiť na všetky fototypy a dokonca aj na opálenú pokožku, takže ani v lete nie je potrebné prerušovať kúru.

Laserová epilácia s Elysion Pro

Laserová epilácia je možno zdanlivo najdrahšia metóda, ale ak si zrátate reálne náklady len napríklad za klasické holenie spojené s nákupom vhodnej kozmetiky , začne byť pomerne rýchlo návratná, pretože prináša trvácne výsledky, je pohodlná, neriešite odpad, a starosti s pravidelným holením.

  • Rýchle a bezpečné odstránenie chĺpkov na trvalo!
  • Jediný medicínsky diódový prístroj v okolí.
  • Bez zahrievania pokožky, bezpečný, finančne výhodný a účinný, 
  • Dosahuje špičkový výkon 2000 wattov a má dva rôzne režimy, ktoré sú pre rôzne typy chĺpkov- pre tenšie a svetlejšie chĺpky na menšej ploche a pre tmavé fototypy, prípade pre mužov s veľkým množstvom chĺpkov.
Epilácia s Elysion PRO
Elysion PRO, diódový laser – najmodernejší prístroj na odstránenie ochlpenia.

Objednajte sa do R-Clinic

Zaujala Vás ponuka našich služieb? 14 rokov skúseností a úspechov, ktoré zahŕňa liečba vrások, omladenia kože, objemové výplne, korekcia nosa, konturovanie tváre, liečba celulitídy, strií, odstraňovanie výrastkov a odstránenie znamienok, liečba nadmerého potenia, či liečba jaziev. Veľmi radi pomôžeme aj Vám!

chcem sa objednať
© 2024 | R - Clinic s.r.o. | R - Estetic s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Partner - EuroPainClinics / liečba bolesti chrbta, hernia disku, ischias, ont i ryggen