Oči

Vaše oči sú to prvé, čo si na vás druhý človek všimne.  Oči každého človeka sú iné a jedinečné  a mali  by také aj zostať. 

V dôsledku starnutia sa môže stať, že vyzeráte stále viac unaveno,  dokonca, máte tmavé kruhy pod očami, ktoré nemiznú. Vrásky “ smiechu” sa tiež prehlbujú. Nič z toho nemusí byť problém, vytvára to vás samotných. Avšak, ak je toho príliš mierna korekcia vám vráti späť  svieži  a relaxovaný vzhľad.

NÁŠ CIEĽ: Krása, ktorú si všimnete

Malé ošetrenie okolia očí môže dosiahnuť pôsobivý výsledok. Niektoré známky starnutia alebo geneticky podmienené nedokonalosti  môžu  byť signifikantne zmiernené. Pre nás je dôležité  spolu s vami nájsť zákrok, ktorý sa vám hodí a prinesie prirodzený výsledok.

KRUHY POD OČAMI – SLZNÉ ŽĽABY /Tear trought/

Niektorí ľudia majú  hlbšie kruhy pod očami už v mladom veku z genetických dôvodov. Môžu   byť  ešte čiastočne  zosilnené modravým presvitaním podkožným ciev, čo spolu vedie k unavenému a nahnevanému výrazu.Výsledkom je, že títo ľudia sa pokladajú za starších než v skutočnosti sú.

 V týchto prípadoch cielená výplň kyselinou hyalurónovou, ktorá  sa dobre adaptuje do  tkaniva v tejto oblasti prináša viditeľné zlepšenie. Oblasť pod očami sa stane svetlejšou, hladšou a vy budete mať rozžiarený výraz.

Možnosti liečby

Kruhy pod očami sa môžu zmierniť kombináciou ošetrení individuálne vybraných pre vás. Našim cieľom je zachovať váš prirodzený pohľad / výraz, aby ste sa znova cítili dobre :

VRÁSKY OKOLO OČÍ

Vrásky smiechu môžu byť pôvabné a tiež by mohli byť prirodzené. Niekedy sú však okraje očí “ zriasnené” natoľko, že sa už viac necítime dobre. Tieto vrásky môžeme zmierniť  cieleným  zákrokom, pričom zachováme váš prirodzený výraz a vzhľad.Bez chirurgie  je možné predchádzať starnutiu alebo aj udržiavať si mladší a fresh výraz. K dispozícii  máme viaceré metódy k liečbe tzv. “ stračích nôžok” a ostatných vrások okolo očí alebo aj vačkov pod očami. Tieto metódy často kombinujeme  za účelom dosiahnutia estetického a prirodzeného výsledku.

Možnosti liečby

Objednajte sa do R-Clinic

Zaujala Vás ponuka našich služieb? 14 rokov skúseností a úspechov, ktoré zahŕňa liečba vrások, omladenia kože, objemové výplne, korekcia nosa, konturovanie tváre, liečba celulitídy, strií, odstraňovanie výrastkov a odstránenie znamienok, liečba nadmerého potenia, či liečba jaziev. Veľmi radi pomôžeme aj Vám!

chcem sa objednať
© 2024 | R - Clinic s.r.o. | R - Estetic s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Partner - EuroPainClinics / liečba bolesti chrbta, hernia disku, ischias, ont i ryggen