Skinbooster – Vital injektor

Skinbooster - Vital injektor

VITAL INJECTOR – SKINBOOSTER

Precízny prístroj, pomocou ktorého sa stane vaša pleť mladšia, hydratovanejšia, pružnejšia.

Jednoduchou a rýchlou mezo – aplikáciou, zabezpečujúcou kontrolovanú hĺbku vpichu a zároveň precízny mikroobjem dávky pomocou 5 mikroihličiek s vákuovou asistenciou pre bezpečnosť a kvalitu ošetrenia.

Vital Injector je prístroj, pomocou ktorého sa aplikuje stabilizovaná kyselina hyalurónová alebo aj iná látka určená na mezoterapiu na desatinu milimentra a mikrolitra presne. Prístroj najskôr pokožku nadvihne a vsaje, čím sa vytvorí vákuum, ktorý umožňuje úplne presnú a rovnomernú aplikáciu materiálu do požadovanej hĺbky pomocou 5 ihličiek na hlavici. Táto metóda umožňuje dokonalú celoplošnú hydratáciu a vypnutie pokožky. Celkový proces netrvá dlhšie ako hodinu.

Vital Injector je vhodný pre každý typ pokožky, slúži aj ako aktívna prevencia pre mladšie ročníky. Koža vekom stráca svoju kvalitu, kolagénové a elastické vlákna sú menej pružné a rozpadajú sa. Výhodou Vital Injector je, že doplňovaná kyselina hyalurónová je stablizovaná, čo znamená, že efekt potrvá dlhšie ako 6 mesiacov. Pleť sa omladí zvnútra, čo sa odzrkadlí na jej vzhľade, je jemnejšia, pružnejšia a žiarivejšia. Vital Injector pleť dlhodobo hydratuje, rozjasňuje, eliminuje jemné vrásky a pokožka je vypnutejšia a výborne odráža svetlo.

Efekt po zákroku je okamžite viditeľný, mikro vpichy a prípadné začervenanie vymiznú do nasledúceho dňa, poprípade si ich môžete bezproblémovo zakryť make-upom. Je to takmer bezbolestný zákrok, bolesť sa minimalizuje anesteziologickým krémom pred ošetrením. Ošetrenie môžno podstúpiť počas celého roka.

Zákrok nie je vhodný pri tehotenstve, kojení alebo aktívnom kožnom ochorení.

  • Predpríprava: 30 min
  • Dĺžka zákroku: 30 min
  • Dĺžka hojenia: 1-3 dni
  • Viditeľný výsledok: ihneď
  • Počet opakovaní: 1-3 sedenia každé 3-4 týždne / závisí od druhu aplikovanej látky, 2 kúry ročne
  • Cena: od 100 Eur

Objednajte sa do R-Clinic

Zaujala Vás ponuka našich služieb? 14 rokov skúseností a úspechov, ktoré zahŕňa liečba vrások, omladenia kože, objemové výplne, korekcia nosa, konturovanie tváre, liečba celulitídy, strií, odstraňovanie výrastkov a odstránenie znamienok, liečba nadmerého potenia, či liečba jaziev. Veľmi radi pomôžeme aj Vám!

chcem sa objednať
© 2024 | R - Clinic s.r.o. | R - Estetic s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Partner - EuroPainClinics / liečba bolesti chrbta, hernia disku, ischias, ont i ryggen